سریال هرکول پوآرو

سریال هرکول پوآرو

فرمت : دی وی دی

کیفیت : دوزبانه ( کیفیت عالی) برای اولین بار در ایران

زبان : دوبله دو زبانه ( فارسی و انگلیسی)

تعداد دی وی دی :۱۶ 

روش خرید:در صورت نیاز کلمه پوآرو را به ایمیل art.zab@chmail.ir ایمیل نمایید. هزینه این محصول با پیک 50000 تومان است

ما از کیفیت محصول خود مطمئن هستیم و بنابراین در مورد تعداد دی وی دی و کیفیت تصویر شفاف سازی می کنیم.

 

توجه : این مجموعه جدید دارای کیفیت عالی می باشد. قبلا نسخه ۱۳ دی وی دی این مجموعه در فروشگاه وندیداد موجود بود ، که دارای کیفیت تصویر عالی و مناسب نبود و به درخواست مشتریان عزیز ، این مجموعه (۱۶DVD) را جایگزین نمودیم تا هم کامل تر باشد و هم کیفیت تصویر عالی داشته باشد. 

 

خرید سریال هرکول پوآرو در ۱۶ دی وی دی – دوبله دو زبانه فارسی و انگلیسی 

هرکول پوآرو کارآگاه تخیلی بلژیکی است که توسط آگاتا کریستی نویسندهٔ شهیر انگلیسی خلق شده‌است. او را می‌توان از مشهورترین شخصیت‌های داستانی تاریخ ادبیات دانست. او در بیش از سی داستان بلند و بیش از پنجاه داستان کوتاه به عنوان شخصیت اصلی ظاهر شده‌است و از این لحاظ نیز از رکوردداران است.

پوآرو بلژیکی است و قبلاً عضو نیروی پلیس بلژیک بوده اما داستان‌های او وقتی آغاز می‌شود که به انگلستان آمده و کارآگاه خصوصی گشته. اولین داستانی که او در آن شرکت داشته «ماجرای اسرارآمیز در استایلز» است و آخرین آن‌ها «پرده» است که در آن "پوآرو" می‌میرد و به نوعی خود را می‌کشد. از خصوصیات اخلاقی پوآرو، می‌توان به مرتب و منظم بودن بیش از حد او، و نیز به علاقه مندی زیاد او به غذا و غذا خوردن اشاره کرد.

رمان‌های پوآرو تا بحال بارها دستمایه تئاتر و سینما بوده‌اند و بازیگرانی همچون آلبر فینی, پیتر یوستینف و دیوید سوشِی از جمله بازیگرانی بوده‌اند که به جای او ایفای نقش کرده‌اند.